آموزش  موج دریا با رزین اپوکسی

در خلق تکنیک موج دریا با رزین اپوکسی یکی از بیشترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که چگونه می توان موج دریا در رزین اپوکسی را به صورت کف دریا خلق کنیم در فیلم آموزشی موج دریا با رزین اپوکسی سعی می کنم که به شما آموزش دهم که چگونه کف دریا را با خمیر سفید و رزین اپوکسی به وجود بیاورید در فیلم آموزشی گفته می شود که شما می توانید تینر فوری ۲۰۰۰۰ و یا روغن سیلی را به رنگ خمیری سفید اضافه کنید که موج دریا به صورت کف دار شود البته اخیراً با الکل ایزو پروپیل این تکنیک را امتحان کردم و جواب بسیار خوبی داد و الکل را با همه سفید می توانید چند قطره میکس کنید و یا مخلوط کنید تا کف دریا به صورت زیبا به وجود بیاید

الکل ایزوپروپیل چیست :

این ماده در ساخت انواع شیشه شورها، ضد عفونی کننده ها، رنگبرها، در مواد آرایشی مانند اسپری های مو، و در صنعت چاپ برای کم کردن دمای آب در دستگاه های چاپ استفاده می‌شود. ایزوپروپانول برای ساخت استون و سایر مشتقات آن نیز کاربرد دارد.با الکل ایزوپروپیل شما می توانید افکت ها و تأثیرات زیادی را در رزین اپوکسی به وجود بیاورید

لطفاً سوالات خود را در مورد آموزش موج دریا با رزین اپوکسی در زیر همین پست بپرسید خوشحال خواهم شد که بتونم کمکتون کنم و اگر نظری در مورد این آموزش دارید لطفاً در زیر همین پست عنوان بفرمایید

فیلم آموزش رزین دریا با رزین اپوکسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلاس هشتم شهرآوا ايناز چت| گپ ايناز|چتروم ايناز معرفی کالا پارسام سلامت بانوان، سلامت خانواده Marquita server315 اخبار it Nick modisbeauty Amanda